Regulamin serwisu


Serwis oferty.cargryf.pl nie prowadzi sprzedaży części on-line i oferta przedstawiona w serwisie nie może być rozumiana jako oferta handlowa w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Serwis oferty.cargryf.pl jest jedynie serisem informującym o możliwym asortymencie dostępnym w magazynie, jednakże faktyczna cena oraz dostępność, zostanie zweryfikowana w momencje składania zamówienia w formie telefonicznej przez rozmowę z handlowcem.

Wysłanie zapytania ofertowego przez serwis oferty.cargryf.pl nie powoduje zawarcia umowy kupna sprzedaży a jedynie wyraża zainteresowanie składającego ofertę, daną częścią.

Właścicielem serwisu jest firma CarGryf z siedzibą w Stobno 17d, 72-002 Dołuje, tel. +48 518 11 12 13, fax +48 91 471 59 27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanujemy prawo użytkowników do ochrony prywatności, dlatego też stosujemy rozwiązania, które ją zapewniają.  W formularzu oferty, należy podać podstawowe dane osobiste, potrzebne do kontaktu z osobą zainteresowaną.

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) Serwis internetowy oferty.cargryf.pl chroni dane osobowe Użytkowników.

Nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe, podawane nam przez Klienta (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne, które nie są udostępniane żadnym naszym partnerom oraz osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Służą one tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy firmą a Klientem w zakresie potrzebnym do realizacji potencjalnych zamówień na podstawie ofert.

Zakłądając konto w serwisie oferty.cargryf.pl, bądź składając zamówienie, zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych - oferent wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów marketingowych. Należy przy tym pamiętać, że wyrażenie zgody przez użytkownika na przetwarzanie jego danych osobowych dla celów marketingowych jest całkowicie dobrowolne. Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia w uzasadnionych przypadkach podanych przez siebie danych. Firma nasza gwarantuje ochronę danych osobowych, zgodnie z wytycznymi zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133,poz. 883). Poprzez cele marketingowe należy rozumieć wyłącznie możliwość wysyłania przez system informacji o promocjach związanych z działalnością serwisu.

Oferty przyjmowane są 24h na dobę. Każda oferta otrzymuje unikalny numer oferty. Czas odpowiedzi i weryfikacji złożonych ofert wynosi do 3 dni roboczych, jednakże w wyjątkowych przypadkach (szczególnie w przypadku podania błędnych danych kontaktowych) może się przedłużyć. Jednocześnie staramy się, aby oferty były sprawdzane w jak najkrótszym czasie.